Виставка традиційно відбулася у Каштановому сквері. Волонтери організації “Друзі поруч”, які виступили організаторами заходу, підготували до прилаштування 40 тварин. Собак попередньо вакцинували та стерилізували.
Під час заходу вдалося прилаштувати 16 тварин.
На передріздвяній виставці-прилаштуванні в Миколаєві домівки знайшли 16 «хвостиків» (ФОТО) 13На передріздвяній виставці-прилаштуванні в Миколаєві домівки знайшли 16 «хвостиків» (ФОТО) 14На передріздвяній виставці-прилаштуванні в Миколаєві домівки знайшли 16 «хвостиків» (ФОТО) 15На передріздвяній виставці-прилаштуванні в Миколаєві домівки знайшли 16 «хвостиків» (ФОТО) 16На передріздвяній виставці-прилаштуванні в Миколаєві домівки знайшли 16 «хвостиків» (ФОТО) 17На передріздвяній виставці-прилаштуванні в Миколаєві домівки знайшли 16 «хвостиків» (ФОТО) 18