Фехтувальний «Різдвяний Кубок» в Лізі Миронюка: юні миколаївські рапіристи та шпажисти – з нагородами

09:3815.12.2023

В українській столиці 11-12 грудня проходив «Різдвяний Кубок» в Лізі Миронюка В.В. Протягом двох днів фехтувальники розіграли комплекти нагород у трьох вікових категоріях – U11, U13 та U15.

Про результати повідомили в Національній федерації фехтування України, передає Інше ТВ.

У змаганнях шаблістів серед переможців та призерів представників Миколаєва не було. Однак у змаганнях рапіристів та шпажистів миколаївці завоювали нагороди.

Найбільший «врожай» нагород у миколаївських рапіристів. Так, у віковій групі U13 золоті нагороди здобули Марія Травянська й Олег Горбулінський. Травянська у фіналі перемогла киянку Варвару Волкову, коли Горбулінський виграв у іншого представника Миколаєва Єгора Пітерова, який, відповідно, посів друге місце. У віковій групі  U15 серед хлопців миколаївці зайняли весь п’єдестал – Богдан Завальний (І), Владислав Черин (ІІ) та Гліб Семенов (ІІІ), а серед дівчат третє місце посіли Вілора і Валерія Шевченки.

У шпажистів представники Миколаєва також «відмітились» у віковій групі U15: Олександр Лях посів друге місце, а Роман Ніколаєнко – третє.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївська шаблістка Ольга Харлан – срібна призерка Гран-прі в Орлеані