Фокус на дорожнє будівництво: між Миколаївською ОВА та Korea Expressway Corporation підписано Меморандум (ФОТО)


18:0213.12.2023

У середу, 13 грудня, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім та генеральний директор Korea Expressway Corporation Джин-Гю Хам підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Сторони мають намір взаємодіяти у сфері реконструкції, відновлення дорожнього господарства та модернізації об’єктів критичної інфраструктури, впровадження та використання технологій розумного будівництва для диджиталізації, зростання продуктивності та зниження витрат при будівництві, експлуатації, утриманні автомобільних доріг та обміну досвідом у сфері дорожнього господарства й інфраструктури.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Джин-Гю Хам запевнив, що угода не тільки стане продовженням співпраці у майбутньому, а й цінним фундаментом для наступного рівня розвитку інфраструктури Миколаївської області.

«Корея має довгу історію відновлення після війни. Наша країна не просто змогла подолати наслідки, а й досягти швидких темпів економічного розвитку. Наша корпорація володіє технологіями у будівництві та обслуговуванні автомагістралей й и віримо, що цей досвід може бути використаним, зокрема, й для швидкої реконструкції та модернізації інфраструктури вашого регіону», – сказав гендиректор Korea Expressway Corporation.

Зі свого боку Віталій Кім подякував за можливість такого співробітництва та висловив надію на те, що корейські партнери допоможуть Україні у післявоєнній відбудові.

«Внаслідок агресії росії на Миколаївщині пошкоджено щонайменше 600 км доріг та було знищено 20 мостів. За останній рік відбудували вже 19, з них близько половини відновлено коштом іноземних партнерів. Тому нам потрібна допомога, і ваш досвід буде надзвичайно цінним для Миколаївської області», – зазначив начальник ОВА.

Крім того, очільник області підкреслив, що відбудова інфраструктури та доріг є сильним рушієм відновлення економіки, оскільки Миколаївщина – географічний центр півдня України через який проходять важливі економічні та транспортні зв’язки.

Додамо, що підписання відбулося у рамках діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва. Серед присутніх – заступник начальника Миколаївської ОВА Микола Марінов та представники корейської сторони – виконавчий директор відділу досліджень та розробок штаб-квартири Ю-бок Кім, керуючий директор департаменту міжнародного бізнесу Хо Кюнг Кім та генеральний директор Center for Smart Construction Technology Сонг-мін Чо.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївщина і префектура Хіоґо у Японії підписали Меморандум щодо протезної реабілітації та допомоги у відновленні (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube