У столиці 10 грудня завершився командний чемпіонат України зі стрибків у воду, який зібрав 74 спортсмени з 8 команд України.
Миколаївські стрибуни у воду здобули на змаганням нагороди різного ґатунку.
Про це повідомили у Федерації України зі стрибків у воду, передає Інше ТВ.
Зокрема, у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну серед чоловіків два щаблі п’єдесталу зайняли миколаївці: Мірза Максим і Чижовський Бондан, набравши 343,83 бали, стали переможцями, а Капліченко Ян і Галікберов Роман з 259.14 балами посіли ІІІ місце.
Також дві нагороди здобув Данило Коновалов – «бронзу» у стрибках з метрового трампліну і «золото» у стрибках з 3-метрового трампліну, в Богдан Чижовський додав до своїх нагород в синхроні ще «бронзу» в індивідуальних стрибках з 3-метрового трампліну.
![Миколаївські стрибуни у воду зібрали врожай нагород на чемпіонаті України (ФОТО) 2 Миколаївські стрибуни у воду зібрали врожай нагород на чемпіонаті України (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/2-78-768x1024.jpg)
![Миколаївські стрибуни у воду зібрали врожай нагород на чемпіонаті України (ФОТО) 4 Миколаївські стрибуни у воду зібрали врожай нагород на чемпіонаті України (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/3-53-768x1024.jpg)
![Миколаївські стрибуни у воду зібрали врожай нагород на чемпіонаті України (ФОТО) 6 Миколаївські стрибуни у воду зібрали врожай нагород на чемпіонаті України (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/4-43-768x1024.jpg)
![Миколаївські стрибуни у воду зібрали врожай нагород на чемпіонаті України (ФОТО) 8 Миколаївські стрибуни у воду зібрали врожай нагород на чемпіонаті України (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/5-33-768x1024.jpg)
![Миколаївські стрибуни у воду зібрали врожай нагород на чемпіонаті України (ФОТО) 10 Миколаївські стрибуни у воду зібрали врожай нагород на чемпіонаті України (ФОТО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/6-26-768x1024.jpg)
![Миколаївські стрибуни у воду зібрали врожай нагород на чемпіонаті України (ФОТО) 12 Миколаївські стрибуни у воду зібрали врожай нагород на чемпіонаті України (ФОТО) 11](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/7-16-1024x741.jpg)
Ці змагання, які приймав Центр спорту “Ліко”, стали фінальним етапом відбору спортсменів на Чемпіонат світу з водних видів спорту та до штатної команди.
Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївець Данило Коновалов нагороджений орденом за перемоги на ІІІ Європейських іграх. І ще 4 миколаївських спортсмена, які виступають за інші команди