В Миколаєві суд залишив під вартою звіра, який на смерть забив жінку


11:4108.12.2023

У Центральному районному суді м.Миколаєва обрано запобіжний захід 44-річному місцевому мешканцю, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України.

Відповідно до матеріалів клопотання, на початку грудня 2023 року, підозрюваний, перебуваючи за місцем свого проживання по вул.Крилова у м.Миколаєві, на грунті ревнощів завдав тілесні ушкодження своїй співмешканці.

Чоловік наніс останній не менше 22 ударів руками та ногами в різні частини тіла. Внаслідок отриманих травм жінка померла.

Прокурор клопотання підтримав, зазначив про наявність ризиків, передбачених п.1, 3, 4, 5 КПК України, запобігти яким, шляхом обрання запобіжного заходу не пов’язаного з триманням під вартою неможливо.

Захисник заперечив проти задоволення клопотання та просив обрати запобіжний захід у виді домашнього арешту. Підозрюваний підтримав його позицію.

За результатами розгляду, слідчий суддя Володимир Лященко постановив застосувати до підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою без можливості внесення застави, повідомили в прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube