Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївська міськрада на сесії 26 жовтня вирішила передати 4 тролейбуси Херсону.
Два з них сьогодні, 5 грудня, вже вийшли на маршрути в Херсоні.
Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко, передає Інше ТВ.
«Сьогодні на маршрути у Херсоні вийшли два тролейбуси, які нашій громаді передали сусіди – миколаївці… Переданий транспорт не новий, але після капітального ремонту, і ми сподіваємось, що він гарно проявить себе на вулицях Херсона. Зараз тролейбуси обслуговують восьмий та дев’ятий маршрути, але у подальшому можуть бути переведені на будь-який інший», – написав на свій сторінці в Фейсбук Роман Мрочко.
![Два подарованих Миколаєвом тролейбуси вийшли на лінії в Херсоні (ФОТО) 2 Два подарованих Миколаєвом тролейбуси вийшли на лінії в Херсоні (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/1-72-1024x768.jpg)
![Два подарованих Миколаєвом тролейбуси вийшли на лінії в Херсоні (ФОТО) 4 Два подарованих Миколаєвом тролейбуси вийшли на лінії в Херсоні (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/2-29-1024x768.jpg)