На Миколаївській ТЕЦ проводять службове розслідування через зрив опалювального сезону – головний інженер підприємства відсторонений


15:5503.12.2023

На Миколаївській ТЕЦ проводять службове розслідування через зрив опалювального сезону – головний інженер підприємства відсторонений.

Про це повідомляє сайт «НикВести» з посиланням на коментар директора «Миколаївської ТЕЦ» Дмитра Мірошниченко.

«Нами організовано службове розслідування. На час проведення розслідування таких масових аварій відсторонено від виконання обов’язків головного інженера Сергія Рикова. Гадаю, протягом місяця закінчимо службове розслідування. Треба проаналізувати різні матеріали. Це не просто так, що з кимось поговорити. Треба подивитись акти виконаних робіт, коли та що робилось, скільки коштів вкладалося, як формувалися фінансові плани, хто їх затверджував та хто подавав… Відсторонено Сергія Рикова, але це не означає, що ми знайшли «цапа-відбувайла» і відкрутимо йому голову, і все відразу стане добре. Тут треба розібратися у глибоких причинах всього», — сказав Дмитро Мірошниченко.

Як повідомляло Інше ТВ, 28 листопада на сесії міськради керівник Миколаївської ТЕЦ обіцяв завершити всі великі ремонти на трьох ділянках цього ж дня до 22.00, а всі-всі ремонти на теплотрасах – до 1 грудня.

2 грудня на фейсбук-сторінці ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» повідомили, що стався порив в ТК 216 по вул. 3-я Слобідська/Погранична на тепломережі діаметром 530 мм.

Сьогодні, 3 грудня, на ТЕЦ поінформували, що роботи по вул. 3-я Слобідська/Погранична завершено, і теплоносій подано до будинків. А ремонтні роботи по вул. Херсонське шосе тривають орієнтовно до 19:00.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube