Нацгвардієць з Миколаєва виборов золото і бронзу на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО)


14:5703.12.2023

У відкритому національному турнірі на честь Андрія (КІТ) Котовенко «Сталеве серце», що проходив в місті Одесі, військовослужбовець 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Дмитро Сабін брав участь в двох вправах – жим штанги лежачи та станова тяга зі штангою.

І в обох показав результат.

Про це повідомили в 19 Миколаївському полку охорони громадського порядку Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії, передає Інше ТВ.

Так, з жиму лежачи гвардієць зумів вибороти третє місце з результатом у 180 кг. Зі станової тяги з кращим результатом у 250 кг Дмитро Сабін зайняв перше місце у своїй ваговій категорії та друге місце в абсолютній категорії.

«Мати мету і впевнено йти до неї, це вміння справжнього бійця. Спочатку треба перемогти себе, і потім переможеш будь-якого ворога», – каже нацгвардієць.

Як нагадують в 19-му Миколаївському полку НГУ, 12 листопада цього року капітан Дмитро Сабін успішно виступив на змаганнях за Кубок України 2023WPUF, де здобув І місце з жиму штанги лежачи та ІІ місце зі станової тяги штанги.

Як повідомляло Інше ТВ, Шаховий бліцтурнір у Миколаєві назвав переможців (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube