У відкритому національному турнірі на честь Андрія (КІТ) Котовенко «Сталеве серце», що проходив в місті Одесі, військовослужбовець 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Дмитро Сабін брав участь в двох вправах – жим штанги лежачи та станова тяга зі штангою.
І в обох показав результат.
Про це повідомили в 19 Миколаївському полку охорони громадського порядку Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії, передає Інше ТВ.
Так, з жиму лежачи гвардієць зумів вибороти третє місце з результатом у 180 кг. Зі станової тяги з кращим результатом у 250 кг Дмитро Сабін зайняв перше місце у своїй ваговій категорії та друге місце в абсолютній категорії.
«Мати мету і впевнено йти до неї, це вміння справжнього бійця. Спочатку треба перемогти себе, і потім переможеш будь-якого ворога», – каже нацгвардієць.
![Нацгвардієць з Миколаєва виборов золото і бронзу на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО) 2 Нацгвардієць з Миколаєва виборов золото і бронзу на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/1-27.jpg)
![Нацгвардієць з Миколаєва виборов золото і бронзу на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО) 4 Нацгвардієць з Миколаєва виборов золото і бронзу на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/2-10.jpg)
![Нацгвардієць з Миколаєва виборов золото і бронзу на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО) 6 Нацгвардієць з Миколаєва виборов золото і бронзу на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/3-7.jpg)
![Нацгвардієць з Миколаєва виборов золото і бронзу на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО) 8 Нацгвардієць з Миколаєва виборов золото і бронзу на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/4-5.jpg)
![Нацгвардієць з Миколаєва виборов золото і бронзу на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО) 10 Нацгвардієць з Миколаєва виборов золото і бронзу на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/5-5.jpg)
![Нацгвардієць з Миколаєва виборов золото і бронзу на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО) 12 Нацгвардієць з Миколаєва виборов золото і бронзу на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО) 11](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/12/6-4.jpg)
Як нагадують в 19-му Миколаївському полку НГУ, 12 листопада цього року капітан Дмитро Сабін успішно виступив на змаганнях за Кубок України 2023WPUF, де здобув І місце з жиму штанги лежачи та ІІ місце зі станової тяги штанги.
Як повідомляло Інше ТВ, Шаховий бліцтурнір у Миколаєві назвав переможців (ФОТО)