На Миколаївщині зняли заборону для руху легкових автівок на трасі на Одесу, а автодорогу до Малої Коренихи відкрили повністю


15:1527.11.2023

З 14.00 сьогодні, 27 листопада, знято закриття руху для легкового транспорту на ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (в межах Миколаївської області).

Про це повідомили в Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Однак залишається обмеження руху для вантажного транспорту та пасажирських автобусів на ділянці автомобільної дороги М-14 Одеса–Мелітополь–Новоазовськ (на м. Таганрог) – від межі з Одеською областю до м. Миколаєва.

А трохи раніше були зняті всі обмеження руху для проїзду всіх категорій транспортних засобів на ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-07 – від м. Миколаєва до під’їзду до мкрн. Мала Корениха.

Всі інші раніше введені обмеження руху транспорту автомобільними дорогами Миколаївської області залишаються чинними.

Як повідомляло Інше ТВ, вчора, 26 листопада, ввечері було обмежено рух транспорту по 11 дорогах у Миколаївській області.

Сьогодні, 27 листопада, з 09.30 на автодорозі загального користування Н-24 в межах Миколаївської області знято заборону для руху легкового транспорту. Але тільки для нього (ДОКУМЕНТ)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube