У Миколаєві презентували книгу «Літопис навігаційних вогнів Півдня» (ФОТО)


09:3824.11.2023

Світ побачила книга «Літопис навігаційних вогнів Півдня». Її презентували у Музеї суднобудування і флоту.

Так втілилась мрія відомої громадської діячки, гуру туризму Тетяни Чичкалюк та директорки єдиного в Україні Музею суднобудування і флоту Тетяни Мітковської.

Про це повідомила на своїй сторінці в Фейсбук миколаївська журналістка Олена Івашко.

«Книга – про маяки, про гідрографічну систему України взагалі, про Миколаївщину, як столицю маяків України. Видання шикарне, бо від Ірини Гудим. Тут тексти оздоблюють прекрасні фотороботи та мапи, тут кожен може знайти цікаву історію маяків. Книга досліджує історію будівництва маяків на території Північного Причорномор’я, розвиток гідрографічної системи: створення Дирекції маяків і лоцій Чорного та Азовського морів, маякових майстерень, будівництво першої на півдні України морської астрономічної обсерваторії. Велику увагу авторки приділили дослідженню технічних характеристик маяків, навігаційних знаків, джерел освітлення, приладів подачі звукових сигналів.

Книга приваблює з першого на неї погляду, обкладинка – це витвір мистецтва ще одної талановитої жінки, Руслани Сікаленко. Вона побажала, аби в кожної людини був свій маяк, свій дороговказ, який супроводжуватиме все життя. І звісно всі бажали один одному щонайскорішої Перемоги. Коли знову засвітять наші маяки», – написала Олена Івашко.

Додамо, що замовити лімітоване видання можливо виключно у видавництві Ірини Гудим (тел. 0 (97) 301 86 92).

Як повідомляло Інше ТВ, «Пустеля. Голодомор. Український південь»: відбулась презентація книги миколаївської письменниці Віри Марущак© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube