Снігурівська громада Миколаївщини передала найбільшу в Україні площу земель під заліснення (ФОТО)


09:0024.11.2023

Снігурівська громада стала переможцем міжнародної екологічної програми FOREST RECOVERY по порятунку лісів, яку реалізовує ДП «Ліси України».

1100 гектарів земель комунальної власності передано громадою Південному лісовому офісу ДП «Ліси України» під заліснення. Це непродуктивні землі, які стануть лісами на території Снігурівщини.

Про це повідомили в Південному лісовому офісі, передає Інше ТВ.

«Снігурівчани раді озелененню. На превеликий жаль, його давно не проводилось в Снігурівській громаді, крім невеличких акцій по озелененню в самій Снігурівці. Що стосується заліснення площ громади, такого не було дуже давно. Самі ми цього не зробимо, тому передаємо цю справу ДП «Ліси України», – розповів Іван Кухта.

Нагадаємо, що Снігурівська громада була окупована вісім місяців 2022 року. Більшість земель засмічено вибухонебезпечними предметами. Лісівники разом з головою громади спланували спільні заходи щодо розмінування переданих територій. Роботи планують провести до весняної лісокультурної кампанії.

Закріпили домовленості висадженням ялинок біля місця вшанування пам’яті визволителям Снігурівки від російських окупантів.

Слід зауважити, що сьогодні відсоток озеленення громади складає 0,3%. Але вона передала найбільшу в Україні площу земель під заліснення. На 1100 гектарах буде висаджено більше 6 мільйонів дерев.

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві на пр.Центральному висадили 50 саджанців дерев та кущів (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube