Експоліцейський з Миколаєва, затриманий СБУ, сказав в суді, що купив телефон, який сам шпигував за ЗСУ


16:2723.11.2023

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва розглянуто клопотання про обрання міри запобіжного заходу колишньому співробітнику поліції, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.114-2 КК України.

Відповідно до матеріалів клопотання, підозрюваний систематично, за допомогою сервісу обміну повідомленнями «Telegram», надавав представнику держави-агресора інформацію про дислокацію підрозділів ЗС України у м.Миколаєві. Повідомлення, окрім опису об’єктів, містили скріншоти з сервісу «GoogleMaps» з позначеними географічними координатами.

У судовому засіданні підозрюваний категорично заперечив свою провину. Зазначив, що повідомлення, він не надсилав.

Також повідомив, що придбав телефон, що вже був у користування і на нього були встановлені різноманітні додатки для обміну повідомленнями. Чи має він свій особистий обліковий запис та «нікнейм» у цих програмах йому невідомо, оскільки він не розуміється на цьому.

На уточнююче запитання щодо рівня володіння електронними приладами та програмним забезпеченням, зазначив, що раніше працював в органах поліції на посаді, що передбачала постійну роботу з обчислювальною технікою.

Захисник просив відмовити у задоволенні клопотання, посилаючись на недоведеність ризиків та підозри.

За результатами розгляду, слідчий суддя ухвалила обрати підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою, без права внесення застави, повідомляє прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва.

Нагадаємо: Звільнений за п’яне ДТП миколаївський поліцейський виявився навідником ворожих ударів (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube