Чемпіонат України з фехтування на рапірах: миколаївці – зі «сріблом» та «бронзою» (ФОТО)

09:2822.11.2023

В українській столиці 21 листопада добіг кінця чемпіонат України з фехтування на рапірах.

Миколаївці не залишились без нагород.

Про це повідомили в Національній федерації фехтування України, передає Інше ТВ.

У змаганнях серед чоловіків брали участь кілька миколаївських команд, і, власне, у «бронзовому» же фіналі зустрілись збірні «Миколаїв-1» та «Миколаїв-2». Сильнішими виявились представники першого колективу, а саме Максим Коржовой, Данііл Ткач, Михайло Гурін і Богдан Болдарєв. Майбутні переможці впевнено стартували й у певний момент мали перевагу в 11 пунктів, однак Артем Струшляк двічі суттєво скорочував відставання. А в передостанньому поєдинку зустрічі проти Ткача й узагалі вивів «Миколаїв-2» у лідери – 40:38. Попри рівну боротьбу, втримати цю перевагу Єлізар Дирда у вирішальному бою проти Коржового не зміг – 44:43 на користь «Миколаїв-1».

У жіночих змаганнях команда «Миколаїв-1» (45:28), за яку виступали Аліна Полозюк, Маріанна Сизарева, Крістіна Кулик і Кіра Пронь, поступились у фіналі команді «Київ-1» (Катерина Ченцова, Катерина Буденко, Ольга Сопіт і Анна Тараненко) – програли 17 очок.

Рапіра, жінки (командні)Рапіра, чоловіки (командні)
1. Київ – 1 (Катерина Буденко, Катерина Ченцова, Ольга Сопіт, Анна Тараненко)
2. Миколаїв – 1 (Крістіна Кулик, Кіра Пронь, Аліна Полозюк, Маріанна Сизарева)
3. Київ – 2 (Аглая Борисова, Надія Моргун, Ірина Зирянова, Єлизавета Чижикова)
1. Київ – 1 (Андрій Погребняк, Богдан Пнівчук, Дмитро Чучукало, Андрій Щерба)
2. Львів – 1 (Максим Гаравський, Клод Юнес, Ростислав Герцик, Даниїл Гойда)
3. Миколаїв – 1 (Максим Коржовой, Михайло Гурін, Богдан Болдарєв, Данііл Ткач)

В індивідуальній першості миколаївські рапіристи Аліна Полозюк і Артем Струшляк здобули по «бронзі».

Рапіра, жінки (особисті)Рапіра, чоловіки (особисті)