Чемпіонат України з фехтування на рапірах: миколаївці – зі «сріблом» та «бронзою» (ФОТО)


09:2822.11.2023

В українській столиці 21 листопада добіг кінця чемпіонат України з фехтування на рапірах.

Миколаївці не залишились без нагород.

Про це повідомили в Національній федерації фехтування України, передає Інше ТВ.

У змаганнях серед чоловіків брали участь кілька миколаївських команд, і, власне, у «бронзовому» же фіналі зустрілись збірні «Миколаїв-1» та «Миколаїв-2». Сильнішими виявились представники першого колективу, а саме Максим Коржовой, Данііл Ткач, Михайло Гурін і Богдан Болдарєв. Майбутні переможці впевнено стартували й у певний момент мали перевагу в 11 пунктів, однак Артем Струшляк двічі суттєво скорочував відставання. А в передостанньому поєдинку зустрічі проти Ткача й узагалі вивів «Миколаїв-2» у лідери – 40:38. Попри рівну боротьбу, втримати цю перевагу Єлізар Дирда у вирішальному бою проти Коржового не зміг – 44:43 на користь «Миколаїв-1».

У жіночих змаганнях команда «Миколаїв-1» (45:28), за яку виступали Аліна Полозюк, Маріанна Сизарева, Крістіна Кулик і Кіра Пронь, поступились у фіналі команді «Київ-1» (Катерина Ченцова, Катерина Буденко, Ольга Сопіт і Анна Тараненко) – програли 17 очок.

Рапіра, жінки (командні)Рапіра, чоловіки (командні)
1. Київ – 1 (Катерина Буденко, Катерина Ченцова, Ольга Сопіт, Анна Тараненко)
2. Миколаїв – 1 (Крістіна Кулик, Кіра Пронь, Аліна Полозюк, Маріанна Сизарева)
3. Київ – 2 (Аглая Борисова, Надія Моргун, Ірина Зирянова, Єлизавета Чижикова)
1. Київ – 1 (Андрій Погребняк, Богдан Пнівчук, Дмитро Чучукало, Андрій Щерба)
2. Львів – 1 (Максим Гаравський, Клод Юнес, Ростислав Герцик, Даниїл Гойда)
3. Миколаїв – 1 (Максим Коржовой, Михайло Гурін, Богдан Болдарєв, Данііл Ткач)

В індивідуальній першості миколаївські рапіристи Аліна Полозюк і Артем Струшляк здобули по «бронзі».

Рапіра, жінки (особисті)Рапіра, чоловіки (особисті)
1. Ольга Сопіт (Київ)
2. Анна Тараненко (Київ)
3. Аліна Полозюк (Миколаїв)
3. Катерина Ченцова (Київ)
1. Клод Юнес (Львів)
2. Андрій Погребняк (Київ)
3. Артем Струшляк (Миколаїв)
3. Даниїл Гойда (Львів)

Як повідомляло Інше ТВ, Юна шаблістка з Миколаєва здобула «золото» Етапу кадетського циклу в болгарській Софії



© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube