Представники КМЄС в Україні з робочим візитом відвідали Миколаївщину: цікавились, як поліція працює на деокупованих територіях (ФОТО)


19:4609.11.2023

Сьогодні, 9 листопада, в обласному главку поліції відбулась робоча зустріч керівництва поліції Миколаївщини з іноземними гостями.

Представники Консультативної Місії Європейського Союзу ознайомились із специфікою роботи поліцейських на деокупованих територіях.

Про це повідомили в поліції Миколаївської області, передає Інше ТВ.

Присутні обговорили безпекові питання соціального, економічного і кримінального характеру та розвиток взаємодії у рамках проєкту «Діалог з безпеки громади». Іноземні гості наголосили на прагненні й надалі продовжувати надавати підтримку громадським радам в територіальних громадах Миколаївської області та пообіцяли продовжувати практику організації навчання і тренінгів, щоб ділитись досвідом іноземних колег.

– В умовах сьогодення практична підтримка, яку ви нам надаєте, дуже цінна та важлива для нас. Я щиро вдячний вам за довіру та бажання допомагати нам, адже це дуже необхідно для удосконалення діяльності роботи поліцейських. Ми, в свою чергу, обіцяємо, що не підведемо вас, – подякував начальник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області полковник поліції Сергій Махно.

Керівник поліції Миколаївщини та старший радник з питань правоохоронної діяльності у Греції Георгіос Покас домовились про подальшу співпрацю та проведення таких робочих зустрічей.

Як повідомляло Інше ТВ, Тепер Нідерланди спробують допомогти нашій поліції стати європейською – Сергій Махно зустрівся з делегацією посольства Королівства (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube