Компанія SsangYong планує профінансувати відбудову та ремонт 7 соціальних об’єктів на Миколаївщині та у Харкові


08:0201.11.2023

Південнокорейська компанія SsangYong Engineering and Construction Co планує спільно з партнерами з CORE фінансувати будівництво та ремонт семи об’єктів соціальної інфраструктури в Україні.

Про це повідомляє «Судово-юридична газета» з посиланням на Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України.

Зокрема, проект передбачає побудову двох дитсадків, двох шкіл та проведення ремонтних робіт в лікарні Миколаївської області, ліцею в Миколаєві та школи в місті Харків.

На зустрічі з представниками Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, партнерами з SsangYong та CORE обговорили питання облаштування укриттів на цих об’єктах. Відзначено, що всі дитсадки, школи й лікарні, які будуватимуться або ремонтуватимуться за фінансовою підтримкою південнокорейської компанії, будуть мати захисні споруди, які відповідатимуть концепції “Залізного укриття” та рекомендаціям, розробленим Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості.

Очікується, що наступні кроки в рамках проекту реалізації плануватимуться у першому кварталі 2024 року.

Як повідомляло Інше ТВ, Корейська компанія HD Hyundai Construction відправила Миколаївщині будівельну техніку (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube