З другої спроби Миколаївська міськрада прийняла міську екологічну програму – з закладеною високою ціною на боротьбу з амброзією


13:0326.10.2023

Як повідомляло Інше ТВ, на минулій вересневій сесії Миколаївська міськрада не прийняла міську екологічну програму: закладена дуже дорога ціна на боротьбу з амброзією.

На сьогоднішній сесії Миколаївської міськради депутати знов повернулись до розгляду питання щодо затвердження міської цільової екологічної програми на 2023-2027 рр. міста Миколаєва, передає Інше ТВ.

Перший заступник директора Департаменту ЖКГ Ігор Набатов нагадав, що міська цільова екологічна програма розглядається вже вдруге. Всі відповіді були надані депутату Максиму Коваленко, додав він. «Вартість «Амбростопу» складає 25 грн./л, а ми закладаємо більше ніж 100 грн. Чому так, я пояснив письмово, і питань на комісії не було. Взагалі ми розглядаємо програму, а не виділення коштів», – сказав Набатов.

Максим Коваленко підтвердив, що відповідь щодо амброзії йому дійсно були надані, але вони його не задовільнили – він й досі вважає, що ціна на боротьбу з амброзією закладена зависока.

Секретар Миколаївської міськради Дмитро Фалько, якому мер Олександр Сєнкевич передав право ведення сесії, поставив проект рішення щодо екологічної програми на голосування. «Колеги, треба прийняти цю програму. А кінцева вартість буде визначатись тендерними процедурами», – говорив Фалько.

І депутати затвердили програму – 30 голосів було «за», 6 депутатів утримались.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube