Через російській обстріли на Миколаївщині довелося вдруге евакуйовувати постояльців психоневрологічного інтернату (ФОТО)


07:3324.10.2023

Як повідомляло Інше ТВ, 28 березня 2022 року через постійні російські обстріли було евакуйовано 60 постояльців Лупарівського психоневрологічного інтернату Галицинівської громади.

Але минулого тижня їх довелось евакуйовувати знов, і знов – через російські обстріли.

Про це поінформував начальник Оперативного штабу МОО ТЧХУ Аркадій Дабагян, передає Інше ТВ.

«Пізно ввечері в середу внаслідок обстрілу одного з сіл Миколаївської області постраждала будівля, в якій знаходився психоневрологічний пансіонат. Люди опинилися в зруйнованій будівлі наляканими та незахищеними, причому люди особливі. Протягом 2-х годин нами було знайдено транспорт (два великі автобуси), за що я дякую директору МГЗ Олексію Медведю, на місце виїхав кризовий психолог, яка спільно з адміністрацією установи займалася підготовкою людей до евакуації, та через 4 години ми вивезли людей. Довга дорога була не простою, але ми їх довезли, довезли збереженими», – написав на своїй сторінці в Фейсбук Аркадій Дабагян, висловивши сподівання, що евакуйовані більше такого не переживатимуть.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube