Держекоінспеція перевірила РЛП «Тилігульський» на Миколаївщині. І пішла до суду (ФОТО)


14:4320.10.2023

З 22 вересня по 5 жовтня поточного року інспекція провела позапланову перевірку Регіонального ландшафтного парку «Тилігульський».

Приводом для перевірки на дотримання вимог законодавства про природно-заповідний фонд, про використання та охорону земель стало колективне звернення, в якому наголошувалось на значному антропогенному впливі при розміщенні об’єктів туристичної інфраструктури.

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу, передає Інше ТВ.

Згідно повідомлення ДЕІ, фахівцями інспекції здійснено обстеження території Великої Української (Чилової) коси біля с. Українка Коблівської ТГ Миколаївського району Миколаївської області.

«Перевіркою встановлено, що в порушення статей 7, 8, 23, 60 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» адміністрацією парку допущено розміщення накопичувачів стічних вод та споруди для приймання і знезаражування рідких відходів у прибережній захисній смузі Тилігульського лиману, допущено засмічення та забруднення стічними водами земельних ділянок.

З метою усунення виявлених порушень інспекцією видано припис, щодо керівника парку складено протокол за статтею 91 КУпАП.

Також розраховано збиток, завданий засміченням земель ландшафтного парку.

На даний час матеріали по адміністративному провадженню подано до суду», – йдеться в повідомленні ДЕІ.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині прокуратура судиться ще за 8 соток РЛП «Тилігульський»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube