У Миколаєві на завантажених перехрестях світлофори обладнають джерелами безперебійного живлення щоб вони працювали і під час блекауту


15:2120.10.2023

У Миколаєві на перехрестях із найбільш жвавим дорожнім рухом світлофори обладнають джерелами безперебійного живлення. У випадку аварійного вимкнення електроенергії або блекаутів вони зможуть працювати в автономному режимі протягом 12 годин.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

За проєктом змонтують ще й сонячні панелі, що збільшить час автономної роботи на 30%. Таким чином, загальний час роботи від джерел безперебійного живлення складе до 16 годин.

Обладнання встановлять на 7 світлофорних об’єктах, що розташовані на таких перехрестях: просп. Центральний – вул. Садова, вул. Пушкінська – вул. Нікольська, вул. Пушкінська – вул. Велика Морська, пр. Богоявленський – вул. Космонавтів, просп. Богоявленський – вул. Авангардна, просп. Богоявленський – вул. Кузнецька, вул. Велика Морська – вул. Нікольська.

Це ті перехрестя, де завжди жвавий рух транспорту і пішоходів, а у разі відключення світлофорів збільшується ризик аварій та одразу виникають затори, – пояснюють на підприємстві КСМЕП, яке опікується в місті світлофорами та іншою дорожньою інфраструктурою.

Це пілотний проєкт. В його рамках протестують роботу обладнання для подальшого встановлення на інших об’єктах.

Джерела безперебійного живлення та сонячні панелі встановлять у поточному році за кошти міського бюджету.

Завдяки цьому стабільність роботи світлофорів не буде залежати від електроенергії – вони працюватимуть і під час блекаутів, і під час аварійних відключень світла, забезпечуючи безпеку пішоходів та водіїв.

Як повідомляло Інше ТВ, Оснащеність лікарень генераторами: скільки на Миколаївщині? (ІНФОГРАФІКА)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube