Посол Королівства Нідерландів в Україні відвідав Миколаїв (ФОТО)


11:3515.10.2023

У суботу, 14 жовтня, з робочим візитом у Миколаєві перебувала делегація на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Йоганнесом Германном Адріанусом Корнелісом де Молом.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

У межах візиту відбулася зустріч з начальником Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом, його заступником Миколою Маріновим, радницею Вікторією Олійник та керівником Миколаївського офісу UST Дмитром Тарасенком.

У ході зустрічі сторони обговорили відбудову пошкодженої внаслідок російської агресії інфраструктури. Заступник начальника ОВА Микола Марінов розповів про масштаби руйнувань та поділився результатами відновлення південного регіону.

За словами Дмитра Тарасенка, наразі в області офлайн працюють 57 навчальних закладів. Для того, щоб діти могли відвідувати більше закладів, необхідно створити безпечне середовище, тобто забезпечити їх укриттями.

Окремо під час зустрічі розглянуто питання розмінування територій та енергетичної безпеки.

Віталій Кім зазначив, що влада готова співпрацювати з партнерами у всіх сферах, у тому числі й створенні проєктів за європейськими стандартами для майбутніх інвесторів.

Як повідомляло Інше ТВ, Тепер Нідерланди спробують допомогти миколаївській поліції стати європейською – Сергій Махно зустрівся з делегацією посольства Королівства (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube