Як в ДПС Миколаївщини протидіє фінансовим махінаціям


11:5213.10.2023

ДПС Миколаївщини проводить заходи з виявлення операцій, які можуть бути пов’язані з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом або фінансуванням тероризму.

Станом на 01.10.2023 працівниками відділу запобігання фінансовим операціям, пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС у Миколаївській області підготовлено 30 висновків аналітичних досліджень щодо виявлення підозрілих фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, та їх учасників.

Зокрема, 4 висновки аналітичних досліджень складено за вимогою Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, 1 висновок – за вимогою Державного бюро розслідувань в Миколаївській області, 4 висновки – за вимогою Миколаївської обласної прокуратури та 21 висновок – за власною ініціативою. 

За результатами відпрацювання аналітичних досліджень передано матеріали до правоохоронних органів, у т. ч. до управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України – 10 висновків, до Миколаївської обласної прокуратури – 16 висновків, до Державного бюро розслідувань в Миколаївській області – 1 висновок, до територіального управління Бюро економічної безпеки України в Одеській області – 3 висновки.

На підставі переданих до правоохоронних органів матеріалів було відкрито 4 кримінальних провадження та приєднано матеріали до 7 кримінальних проваджень. 

Головне управління ДПС у Миколаївській області© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube