Представники УКГС ООН презентували оцінку потреб та нагальних питань населення Миколаївської області (ФОТО)


10:2511.10.2023

У вівторок, 10 жовтня, відбулася зустріч між представниками Миколаївської ОВА та Управління ООН з координації гуманітарних справ  (УКГС ООН) в Україні щодо загальної гуманітарної ситуації в Миколаївській області.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

На зустрічі аналізували ключові параметри та показники, які впливають на формування картини щодо загальної гуманітарної ситуації в Миколаївській області. Основними темами обговорення стали пріоритети в Миколаївській області, захист ВПО та постраждалого від війни населення, а також нагальні потреби у всьому регіоні.

Також не оминули важливе питання, пов’язане з процесом розмінування території Миколаївської області.

Представники УКГС ООН вкотре наголосили, що Миколаївська область є в пріоритеті для надання підтримки населенню та відбудови регіону, і висловили готовність спільно працювати над ухваленням складних гуманітарних завдань.

Окрім цього, обговорили програми підтримки та існуючі проблеми, а також шляхи їх вирішення.

Зі сторони ОВА у зустрічі брали участь директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської ОВА Олександр Корольов, директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА Оксана Єльчієва, директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА Алла Веліховська, начальниця служби у справах дітей Миколаївської ОВА Ірина Пономарьова, керівник Миколаївського офісу UST Дмитро Тарасенко, радник першого заступника начальника Миколаївської ОВА з питань протимінної діяльності Олексій Реутенко.

Від ООН у зустрічі взяли участь старший спеціаліст з управління інформацією, УКГС ООН (Австралія) Рамон Шинкфілд, офіцер з гуманітарних питань, УКГС ООН (Швейцарія) Аріан Мександо, спеціаліст з координації розвитку та управління даними, Офіс Постійної та Гуманітарної Координаторки системи ООН в Україні (Франція) Ахмад Мохсені, спеціаліст Проєкту протимінної діяльності, ПРООН (Франція) Марі Дахан, керівник відділу координації, УКГС ООН (Іспанія) Хемма Санмартін, голова Одеського Саб-офісу УКГС ООН (Киргизстан) Мамиржан Абдуллаєв, програмна асистентка Одеського Саб-офісу УКГС ООН (Україна) Анжеліка Кузнецова.

Як повідомляло Інше ТВ, ЄС та ПРООН передали три спеціалізовані автівки для надання соціальних послуг населенню Миколаївщини (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube