Центральна міська бібліотека Миколаєва отримала 35 кг літератури від луцьких колег (ФОТО)


20:2707.10.2023

У «Бібліотеці-студії “ДіМ”» КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» зібрали для Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького та знищеної внаслідок ворожого обстрілу бібліотеки-філії №16 ЦМБ ім.М.Л. Кропивницького, що у мікрорайоні Тернівка, 35 кг (110 примірників) дитячої літератури й книг для сімейного читання, книг з історії міста Луцьк, різноманітних розвивальних ігор.

6 жовтня ввечері посилка надійшла до нашої бібліотеки.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив бібліотекар Павло Москальов, передає Інше ТВ.

Благодійну акцію “Повернемо книги до бібліотек” з нагоди професійного свята колеги з Волині організували за ініціативи заступниці директора по роботі з дітьми КЗ «Луцька міська централізована система», керівниці бібліотеки-студії ДІМ Ніни Бочарової.

«Ми дуже вдячні колегам з Волині, які підтримали наш колектив у такий скрутний час. У подарунковій посилці книги, ігри, обереги з національною символікою. Низький уклін усім, хто долучився до благодійної акції «Повернемо книги до бібліотек». Це надзвичайно зворушлива мить і неоціненна допомога для нас», – говорить директорка Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького Інга Хоржевська.

Як повідомляло Інше ТВ, МКІП працює над створенням Національної електронної бібліотеки© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube