У Миколаєві триває Відкритий театральний фестиваль «Homo Ludens»: який план на сьогодні


12:3803.10.2023

1 жовтня Миколаївський академічний художній драматичний театр відчинив двері для учасників і гостей ХІІ+І Відкритого театрального фестивалю «Homo Ludens» («Людина, що грає»).

Фестивальна програма триватиме по 8 жовтня 2023 року у двох форматах: покази на миколаївській сцені, на базових майданчиках театрів-учасників в Україні та за кордоном (дистанційно).

У Центральній міській бібліотеці імені М.Л. Кропивницького працюватиме також літературна сцена, на якій відбудуться зустрічі з письменниками, поетичні перформанси.

Упродовж тижня на любителів театрального мистецтва чекають різноманітні чудові вистави від вітчизняних колективів із Києва, Одеси, Ужгорода, Житомира, Херсона, Кривого Рога, Кропивницького, Хмельницького, Рівного, Мукачева та закордонних – з Польщі, Болгарії, Литви, Грузії тощо.

Як нагадують в Миколаївській міськраді, сьогодні, 3 жовтня, у програмі фестивалю:

14:00 – любителям театрального жанру надається унікальна можливість познайомитись із творчістю генерального продюсера національного фестивалю театрів «Молоко» в Одесі, Миколаєві, Херсоні, експерта Українського культурного фонду, актора та волонтера Михайла Журавля. У виконанні автора демонструватиметься стенд-ап комедія, присвячена українським письменникам на війні «Тихо начитаний».

Де: ЦМБ ім. Марка Кропивницького, літературна сцена

18:00 – вистава Київського театру VERITAS “Пропащі”, за мотивами мініп’єс Т. Вільямса.

Сцена в укритті, Миколаївський академічний художній драматичний театр

Адреса Миколаївського академічного художнього драматичного театру: вул. Адміральська,25.

Телефони для довідок: 380(512)37-21-69, 80(512)37-21-64.

Каса працює:

у будні: з 10:00 до 18:00;

у вихідні: з 11:00 до 13:00.

Як повідомляло Інше ТВ, Творчі зустрічі з драматургами, презентації книг, автограф-сесії: протягом тижня в Миколаєві працюватиме літературна сцена© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube