Миколаївщина у вогні. З різних причин горіло на 29 га


11:0230.09.2023

29-30 вересня пожежно-рятувальними підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідовано 28 пожеж, з яких 22 – в екосистемах, 5 – в житловому секторі та одну на транспорті.

Через необережне поводження з вогнем та підпали в області горіли суха трава, сміття та чагарники на загальній площі майже 29 га. Вогневі випадки зареєстровано в усіх районах області та у самому місті Миколаєві. Вогнеборцями державних пожежно-рятувальних підрозділів та місцевої пожежної охорони Первомайське забезпечено оперативне реагування та гасіння всіх, без винятку, пожеж. Всього залучено 25 одиниць спецтехніки та 94 чоловіки особового складу ДСНС. Також для підвозу води залучались трактори з бочками МТЗ-80, Т-150 та ГАЗ-53 від фермерських господарств «Аваль» і «Артаково».

Також рятувальникам довелось п’ять разів гасити пожежі в житловому секторі. Завдяки професійним діям вогнеборців від знищення вогнем врятовано житловий та дачний будинки.

Ще одне займання, легкового автомобіля ВАЗ 2115, площею 2 кв. м загасили вогнеборці місцевої пожежної охорони СТОВ «Промінь». Подія сталася в с. Воєводське Благодатненської ТГ Первомайського району області. Постраждалих та травмованих немає. Причина займання встановлюється.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube