В Галицинівській громаді Миколаївщині ввели в експлуатацію мобільну амбулаторію, подаровану благодійниками (ФОТО)


15:2229.09.2023

Сьогодні, 29 вересня, у Галицинівській громаді ввели в експлуатацію новозведену мобільну амбулаторію, споруджену за підтримки Морської агенції «Marlow Navigation Ukraine» та благодійної організації благодійного фонду «Ранок Відродження».

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

На відкритті амбулаторії були присутні начальник управління охорони здоров‘я Миколаївської обласної військової адміністрації Максим Безносенко, начальник Миколаївської районної військової адміністрації Максим Кашуба, Галицинівський сільський голова Іван Назар, інспектор компанії Морської агенції «Marlow Navigation Ukraine» Леся Лукашик, керівники БО БФ «Ранок Відродження» Юлія Погребна та Олег Кулакевич, головний лікар Галицинівської громади Андрій Аліфанов, старости сіл та представники громадськості.

За словами начальника УОЗ Миколаївської ОВА Максима Безносенка, зведена амбулаторія є тимчасовою альтернативою для забезпечення якісними медичними послугами жителів одного із населених пунктів Галицинівської громади. Окрім того, начальник управління охорони здоров‘я Миколаївської ОВА наголосив на тому, що мобільність даного медичного закладу, у разі потреби, дозволить перемістити його в будь-яке інше місце. Також, за дорученням міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка за вагомий особистий внесок в розвиток охорони здоров‘я та високий професіоналізм Максим Безносенко вручив Почесну грамоту Віктора Ляшка головному лікарю Галицинівської громади Андрію Аліфанову.

Нагадаємо, що у квітні-травні 2022 року медичний заклад населеного пункту, де сьогодні відбулося відкриття тимчасової мобільної амбулаторії, було знищено росіянами.

Як повідомляло Інше ТВ, Дві лікарні і пологовий будинок №3 Миколаєва отримали медобладнання і медикаменти від благодійників (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube