На Миколаївщині чоловік, нікого не спитавши, на землі сільгосппризначення вирив ставок на 10 соток – його справу розгляне суд (ФОТО)


19:5727.09.2023

Миколаївською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Миколаївського району за фактом безгосподарського використання земельної ділянки, розташованої в межах території Березанської селищної ради Миколаївського району (ч.1 ст.254 КК України).

Про це повідомили в Миколаївській окружній прокуратурі, передає Інше ТВ.

За даними слідства, орган виконавчої влади видав громадянину державний акт на право власності на земельну ділянку площею 1,5 га для ведення особистого селянського господарства. Однак, всупереч вимог законодавства, він вирішив незаконно, без зміни цільового призначення земельної ділянки та переведення її у землі водного фонду, облаштувати на частині ділянки штучну водойму (ставок) для власних потреб.

Із застосуванням техніки чоловік здійснив зняття ґрунтового покриву та незаконно облаштував ставок площею понад 10 соток в межах даної земельної ділянки.

Внаслідок безгосподарського використання земельної ділянки, частину цієї ділянки безпідставно виведено із земель сільськогосподарського обороту, що спричинило втрату її родючості та порушення структури ґрунту.

Досудове розслідування здійснювалось СВ ВП № 8 Миколаївського РУП ГУНП в області.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині прокуратура судиться ще за 8 соток РЛП «Тилігульський»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube