У Миколаєві обстежують заклади торгівлі та сфери послуг на дотримання закону про мову: зміни є, але за тиждень виписано 38 попереджень (ФОТО)


12:5726.09.2023

Упродовж минулого тижня в Миколаєві перевіряли об’єкти торгівлі та сфери послуг на дотримання вимог закону про забезпечення функціонування української мови як державної.

Зовнішня реклама, оголошення, вказівники, вивіски та інша публічно розміщена текстова, візуальна і звукова інформація, що використовується для інформування про товари, роботи, послуги мають подаватися державною мовою. Мовою обслуговування споживачів в Україні є державна мова.

Про результати перевірок поінформували в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Так, в Заводському районі обстежили вул. Скороходова, Громадянську та 1 Слобідську. Перевірили 14 об’єктів сфери послуг та надали попередження 5 власникам.

У Корабельному районі проінспектували 56 закладів. Виявили 8 порушень та виписали 6 попереджень.

В Центральному районі фахівці адміністрації оглянули понад 100 об’єктів. Комісія працювала на вул. Садовій, 3 Слобідській, Потьомкінській, Великій Морській та інших. Виявили численні порушення. 23 власники закладів торгівлі та сфери послуг отримали попередження.

В Інгульському районі за тиждень оглянули 31 об’єкт та надали 4 попередження для усунення порушень.

Як відзначають в адміністрації, підприємці реагують на зауваження та змінюють інформаційні вивіски, банери та інші матеріали.

Як повідомляло Інше ТВ, позаминулого тижня в ході перевірок дотримання закону про державну мову закладами торгівлі у Миколаєві було виписано 37 попереджень.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube