На Миколаївщині звільнили лісівника за викрадення деревини


07:2420.09.2023

У філії «Миколаївське лісове господарство» ДП «Ліси України» майстра лісу звільнено за результатами службового розслідування служби безпеки підприємства.

Про це повідомили в Південному лісовому офісі, передає Інше ТВ.

Згідно повідомлення, розслідування було розпочато за фактом перевезення деревини без дозвільних документів.

Нагадаємо, 19 липня на дорозі у лісовому урочищі «Балабанівське» (Корабельний районі міста Миколаєва) працівниками ВП № 3 Миколаївського РУП ГУ НП в Миколаївській області був зупинений вантажний автомобіль «ГАЗель», який перевозив великі спиляні соснові стовбури дерева.

Перевозив напиляні сосни працівник ДП «Миколаївське лісове господарство» ДСГП «Ліси України», що обіймав посаду майстра лісу, на особистому авто. Підтвердити законність рубки і перевезення деревини відповідними документами затриманий не зміг, за що він був оштрафований на цілих 2550 грн.

«У ході службового розслідування було встановлено, що майстер лісу, перебуваючи не на своєму обході, зловживаючи службовим становищем, всупереч інтересам підприємства та порушуючи Інструкції проведення ревізій лісових обходів, під час виявлення незаконної рубки не склав відповідних документів, не вжив жодних заходів, направлених на встановлення осіб правопорушників. Натомість, погрузив спиляну деревину у транспортний засіб свого знайомого та повіз у невідомому напрямку, після чого був затриманий.

Зважаючи на те, що своїми діями він дискредитує діяльність працівників лісової галузі та, враховуючи, що майстра лісу було притягнуто до адміністративної відповідальності екологічною інспекцією, комісією прийнято рішення про звільнення даного працівника на підставі статті пункту 8 статті 40 Кодексу законів про працю України (вчинення за місцем роботи викрадення (у тому числі дрібного)», – йдеться в повідомленні Південного лісового офісу.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube