У Миколаєві відбулась чергова виставка-прилаштування собак: майже половині вдалось знайти дім (ФОТО)


06:3518.09.2023

У неділю, 17 вересня, в Каштановому сквері Миколаєва відбулася виставка-прилаштування тварин. В цей день нову люблячу родину знайшли 24 собаки.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Організувало захід об’єднання “Друзі поруч”. Основна мета організації – знайти дбайливу родину хвостикам та зменшити кількість безпритульних тварин на вулицях міста.

“Усі чомусь хочуть взяти цуценятко, не розуміючи, що доросла собака позбавить багатьох проблем: вона вже привчена до вигулу та не буде псувати речі. Мета подібних заходів – не просто віддати в родини якнайбільше наших підопічних, а знайти для них дбайливих та відповідальних господарів, для яких собака стане членом родини, адже вони на це заслуговують”, – розповіла організаторка заходу Людмила Михайловська.

За час акції з 50 собак вдалося прилаштувати 24. Усі чотирилапі вакциновані та проліковані. Перед тим, як віддати собаку в нову родину, її чіпують. Господарі отримують хвостатого друга з паспортом та рекомендаціями по догляду.

Як повідомляло Інше ТВ, 2 вересня у Миколаєві відбулась виставка-прилаштування тварин, врятованих на Херсонщині, – майже всі знайшли нові домівки (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube