На турнірі пам’яті Когута миколаївські шаблісти завоювали «золото» та «бронзу» (ФОТО)


10:3816.09.2023

Вчора, 15 вересня, були розіграні нагороди Всеукраїнських змагань з фехтування на шаблях пам’яті Заслуженого тренера України Михайла Когута.

Юнаки та дівчата 2007 р.н. та молодше визначили найсильніших в особистій першості, яка зібрала на доріжках столичного ЦСК ЗСУ 67 учасників з Києва, Миколаєва, Одеси, Нетішина, Черкас, Рівного та Вишневого.

Про це повідомили в Національній федерації фехтування України, передає Інше ТВ.

Серед дівчат представниці Миколаєва здобули бронзові нагороди – на третю сходинку п’єдесталу зійшли Вікторія Коротченко та Анастасія Цап.

А ось «золото» серед юнаків виборов Даниїл Скороход. 16-річний миколаївець спочатку виграв усі шість боїв у своїй групі, а потім ще чотири в олімпійці, зокрема фінальний проти першого номеру посіву Андрія Фещенка з Вишневого (15:10).

Фото Вадима Байдаченко

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаїв зібрав усе «золото» молодіжного чемпіонату України з фехтування на рапірах (ФОТО)



© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube