Замість пошкодженої росіянами: Данія з UNOPS встановили нову водонапірну вежу у Галицинівській громаді на Миколаївщині (ФОТО)


13:5515.09.2023

У Галицинівській громаді встановлено водонапірну вежу обʼємом 25 кубометрів, яка забезпечить питною водою понад 1700 місцевих жителів. Гідротехнічну споруду передало Управління ООН з обслуговування проєктів (UNOPS) коштом Посольства Данії в Україні.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

У пʼятницю, 15 вересня, у відкриті вежі взяли участь представники Регіонального офісу міжнародного співробітництва (РОМС) – заступник начальника ОВА Микола Марінов, керівник Миколаївського офісу Ukraine Support Team Дмитро Тарасенко та проєктний менеджер Юрій Трусов. Також був присутній перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик та представники місцевого самоврядування.

«Цей проєкт є прикладом успішної співпраці з нашими партнерами. Завдяки яким ми розв’язуємо актуальні проблеми та покращуємо умови життя жителів громад, які постраждали через військові дії», – сказав Микола Марінов.

Як розповів голова громади Іван Назар, колишня вежа була пошкоджена внаслідок ворожих обстрілів військ рф. Тепер, після встановлення нової споруди, у населеному пункті розпочнеться відновлення централізованого водопостачання.

Як повідомляло Інше ТВ, Данія з UNOPS передали для комунальних закладів трьох громад Миколаївщини машини-сміттєвози (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube