08:3111.09.2023

На міжнародних змаганнях, які закінчились цими вихідними, миколаївські спортсмени здобули медалі.

Про це повідомляє South Score.

Так, 6-10 вересня в Угорщині проходив 9-й етап Європи з вітрильного спорту – EuroCup ILCA, на якому миколаївський яхтсмен Іван Антіпін здобув три золоті нагороди – в чоловічому заліку, серед спортсменів до 19 років і серед спортсменів до 17 років.

Іван Антипін, Сімур Мірзоєв, Оксана Цомпель – спортсмени з Миколаєва здобули нагороди на міжнародних змаганнях (ФОТО) 1

9-10 вересня у Варшаві проходив міжнародний турнір з тхеквондо – Polish Open 2023 Warsaw Cup. На ньому Сімур Мірзоєв завоював золоту нагороду у ваговій категорії 63 кг.

Сімур у чотирьох поєдинках переміг представників Індії, Польщі, України та Німеччини. Всі поєдинки завершились достроково.

7-10 вересня у Познані проходили міжнародні юнацькі змагання з веслування на байдарках і каное – Olympic Hopes, на яких Миколаївщину представляли Оксана Цомпель, Давид Лупін та Максим Подшивалов.

Оксана Цомпель у байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів виборола бронзову нагороду у віковій категорії U-16.

Оксана замкнула ТОП-4 у К-2 на дистанції 200 метрів та посіла шосту сходинку на дистанції 500 метрів у К-1.

Як повідомляло Інше ТВ, Паратенісистка з Миколаєва Наталя Косміна здобула ще одну «бронзу» чемпіонату Європи.