Треба знаки, місця відстою, укриття для водіїв: чому в Миколаєві так і не було виконане рішення про обмеження руху вантажівок у спеку (ДОКУМЕНТ)


08:5031.08.2023

Як повідомляло Інше ТВ, 7 липня 2023року виконком міськради прийняв рішення про обмеження руху вантажівок масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн при температурі повітря більш ніж +28°С по міських дорогах  з 07:00 до 20:00.

Чому це рішення не виконується, пояснив начальник Управління Патрульної поліції Віталій Даніла, передає Інше ТВ.

«Ми неодноразово повідомляли та інформували Миколаївську міську раду, що введення обмеження в русі великовантажного транспорту при високих температурах призведе до скупчення перед містом великої кількості транспортних засобів та водіїв, які на даний час не забезпечені місцями відстою, які, враховуючи війну в країні та можливі обстріли, повинні бути забезпечені укриттями на випадок повітряних тривог, оскільки це може спричинити людських втрат пересічних громадян.

Тож, з метою повноцінного виконання вимог визначених у рішенні виконавчого комітету Миколаївської міської ради №497 від 07.07.2023р. “Про обмеження руху великовагових транспортних засобів по вулицях м. Миколаєва при високих температурах повітря”, ми вважали і вважаємо за необхідне вирішити питання забезпечення комплексу заходів та засобів, а саме:

 – встановити на під`їзних дорогах до міста Миколаєва відповідні дорожні знаки;

 – забезпечити місця відстою великовагових транспортних засобів;

 – встановити інформаційні панно з позначенням місць відстою великовагових транспортних засобів;

 – з метою зменшення ризику можливих людських втрат, пропонуємо встановити та облаштувати місця для укриття водіїв поблизу від місць відстою великовагових транспортних засобів.

Також необхідно запровадити заходи щодо збереження доріг та введення теплового режиму, залучивши для обговорення цього питання як представників Миколаївської міської ради, патрульної поліції, Служби відновлення у Миколаївській області та Миколаївської обласної військової адміністрації, з метою зменшення кількості транспортних засобів на підходах до м. Миколаєва та введення теплового режиму по всій області, що дасть змогу розосередити ТЗ по всій області більш рівномірно», – зокрема, написав головний патрульний області.

Віталій Даніла нагадав, що раніше кожного року Служба автомобільних доріг у Миколаївській області (на даний час вона у стадії реорганізації) приймала рішення про обмеження руху в температурний режим, оскільки є балансоутримувачем даних ділянок доріг, і це рішення виконувалось по всій області.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube