У Миколаївському зоопарку відкрили меморіальну дошку на честь загиблих працівників – Дмитра Рєзніка та Павла Шевченка (ФОТО)


12:2018.08.2023

Сьогодні, 18 серпня об 11.00 на центральній площі Миколаївського зоопарку відбулось урочисте відкриття пам’ятної дошки на честь співробітників зоопарку, які загинули, захищаючи Україну та нашу свободу, Дмитра Рєзніка та Павла Шевченка.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Миколаївського зоопарку, передає Інше ТВ.

На заході були присутні багато працівників зоопарку, пересічних відвідувачів, родичі загиблих. Усі зоопарки України прислали листи зі щирими співчуттями.

Дмитро Рєзнік працював у Миколаївському зоопарку з 2008 року. Багато років він був заступником завідувача відділу копитних тварин. Висококваліфікований працівник, відданий своїй роботі. Дуже любив тварин, постійно підвищував свою кваліфікацію, співпрацюючи зі спеціалістами багатьох зоопарків України. На четвертий день війни, 28 лютого 2022 року, він пішов на фронт. Загинув 1 липня 2023 року під Херсоном. Для Миколаївського зоопарку це непоправна втрата.

Павло Шевченко встиг пропрацювати у Миколаївському всього декілька місяців, з листопада 2022 року. Він працював у відділі Акватераріум на посаді робітника з догляду за тваринами. Але за цей час він встиг зарекомендувати себе старанним і наполегливим працівником, який дуже уважно і дбайливо відносився до тварин. Загинув Павло 2 липня 2023 року під Донецьком.

Вічна пам’ять всім загиблим героям! Ви навічно в нашій пам’яті!

Як повідомляло Інше ТВ, На Дніпропетровщині відкрили пам’ятник загиблому пілоту 299-ої миколаївської авіабригади Олександру Кукурбі (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube