Колишній прокурорці Миколаївської окружної прокуратури Ірині Андросовій ДБР повідомило підозру


21:0612.08.2023

Державне бюро розслідувань повідомило підозру колишній прокурорці Миколаївської окружної прокуратури Ірині Андросовій.

Про це йдеться у тексті підозри.

Йдеться про те, що вона свідомо виправдовувала напад РФ на Україну і часткову окупацію. Зокрема, наводиться епізод, що 29 березня 2022 року Андросова, перебуваючи на посаді прокурорки, листувалась у додатку Telegram із абнентом «Никитос», ймовірно зі своїм 18-річним сином. Жінка написала, що цього дня говорила в храмі з отцем Ніколаєм, якому подзвонила прихожанка з Маріуполя і нібито пожалілася на те, що азовці нібито знущаються над жителями міста, що її не раз ґвалтували, і коли зайшли російські солдати, то місцеві буцімто були готові їм ноги цілувати. Також писала, що в українському війську є багато «нацисткого отребья». Вона повідомила синові, що Україна під контролем Заходу, «наши кукловоды с Америки» і Росії це, звісно, не подобається.

Мати переконувала сина, що саме українська влада винна у війні на Донбасі, дорікала йому, що він вірить ЗМІ та лінується думати і не хоче включати логіку. «Сумели привить большинству людей и молодому поколению ненависть к русским как нации. Унижая ее святыни и превзонося в герои бандитов. Ты о Бандере много знаешь?» — писала вона.

Андросова підозрюється у виправдуванні і запереченні збройної агресії РФ проти України, а також у визнанні правомірної окупації частини території України. Її дії кваліфікуються за ч.3 ст.436-2 КК, тому що злочин скоєно службовою особою.

Жінці загрожує від 5 до 8 років увʼязнення з конфіскацією майна – коли вона буде затримана і засуджена. Наразі вона не затримана і підозру їй оголосили заочно, зокрема опублікувавши на сайті Офісу генпрокруора.

Нагадаємо: Прокурор-зрадник з Миколаєва Геннадій Герман, який хотів стати російським прокурором і через якого загинули люди, не визнав своєї вині: подробиці судового розгляду  (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube