На Миколаївщині прокуратура виявила чергову схему оборудок із землями сільськогосподарського призначення – намагається через суд повернути 16 га


09:5711.08.2023

Миколаївська окружна прокуратура у судовому порядку вживає заходи до повернення у комунальну власність земель сільськогосподарського призначення загальною площею 16 га вартістю понад 3,3 млн грн, які незаконно передані ГУ Держгеокадастру в Миколаївській області у власність громадян.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Так, фермерським господарством, з метою набуття безоплатно та у поза конкурентному порядку прав на ділянки та їх використання для ведення товарного сільгоспвиробництва, розроблено схему щодо незаконних оборудок із землями сільськогосподарського призначення.

Зокрема установлено, що 8 громадян, усупереч вимог законодавства, не маючи дійсного наміру вести особисте селянське господарство, отримали повторно безоплатно у приватну власність земельні ділянки для вказаних цілей та відразу ж відчужили їх за договорами купівлі-продажу на користь однієї фізичної особи, котра і є засновником зазначеного фермерського господарства.

Наразі судом відкрито провадження у справі, розгляд триває.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині прокуратура вимагає повернути державі землі ландшафтного парку «Тилігульський»© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube