Виконання вимог податкового законодавства по РРО наближає до перемоги та гарантує розвиток України – ДПС Миколаївщини


12:1910.08.2023

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) відновлено відповідальність за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

Про це повідомляє Головне управління ДПС у Миколаївській області.

Так, застосування штрафних санкцій за порушення вимог Закону № 265
з 1 серпня 2023 року відновлено стосовно суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сферах купівлі та продажу іноземної валюти, організації та проведення азартних ігор за порушення, вчинені до та під час воєнного стану.

Також з 1 жовтня 2023 року застосування штрафних санкцій відновлено стосовно всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, з повним скасуванням відповідальності за порушення, вчинені з 01.01.2022 по 30.09.2023 включно.

Зазначене вище звільнення від відповідальності або її скасування, відповідно до норм Закону № 3219, не поширює свою дію на суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю підакцизними товарами або діяльність у сферах купівлі та продажу іноземної валюти, організації та проведення азартних ігор.

У зв’язку з наведеним вище ДПС Миколаївщини звертає увагу всіх платників податків, що добровільне виконання вимог законодавства сфери торгівлі, громадського харчування та послуг, до якого відноситься і
Закон № 265, не тільки вбереже підприємця від додаткових витрат у вигляді штрафних санкцій, а й стане надійним оберегом від перевірок, які проводить ДПС.

Наголошуємо, що Головне управління ДПС у Миколаївській області використовує виключно ризикоорієнтовний підхід до організації та здійснення контрольно-перевірочних заходів та не проводить безпідставних перевірок платників податків.

Проте, акцентуємо увагу, що виконання вимог законодавства гарантує:

– належне забезпечення наших воїнів, які виборюють право народу України бути вільним;

– своєчасні виплати тимчасово переміщеним особам та іншим соціально незахищеним групам населення;

– наближає нашу перемогу та гарантує розвиток України.

Враховуючи викладене, податківці Миколаївщини сподівається на високий рівень правової свідомості суб’єктів господарювання та належне і добросовісне виконання почесних обов’язків платника податків України.

Як повідомляло Інше ТВ, Податківці Миколаївщини радять застосовувати безоплатне програмне РРО від ДПС© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube