Платниками Миколаївщини сплачено до бюджету майже 7,3 млрд. грн. ЄСВ


12:0009.08.2023

Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист, а саме допомогу на випадок безробіття, нещасних випадків, професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

У січні – липні 2023 року платниками податків у Миколаївській області сплачено до бюджету майже 7,3 млрд грн єдиного соціального внеску, що на 1,4 млрд грн, або на 24,5 відс. більше, ніж у аналогічному періоді 2022 року. Зокрема, у липні поточного року надходження з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становлять майже 1,1 млрд грн, додатково забезпечено 87,8 млн гривень.

Про це повідомляє Головне управління ДПС у Миколаївській області.

Позитивної динаміки надходжень з ЄСВ досягнуто завдяки прозорому адмініструванню податків, покращенню сервісного обслуговування платників, проведенню активної роз’яснювальної і профілактичної роботи з роботодавцями щодо підвищення рівня оплати праці найманим працівникам, вжиттю заходів з детінізації доходів та легалізації зайнятості населення.

Нагадуємо, що єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадянам тощо.

 

 © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube