Завдяки МОЗ лікарня в Миколаєві отримала сучасний томограф – він змонтований, але поки не працює (ФОТО)


14:0608.08.2023

У Миколаївську міську лікарню №3 доставили сучасний комп’ютерний томограф «Revolution Maxima».

Медичне обладнання придбано Медичними закупівлями України на замовлення Міністерства охорони здоровʼя. Загальна вартість КТ складає майже 15 млн грн. 

Про це повідомили в пресслужбі МОЗ України, передає Інше ТВ.

Сучасна модель КТ сімейства Revolution розрахована на широкий спектр клінічних завдань: від рутинної рентгенодіагностики до дослідження складних травм та кардіологічних захворювань. 

Обладнання працює на базі технології штучного інтелекту і забезпечує простоту використання та ефективність роботи, поєднує передові технології томографів нового покоління, включаючи алгоритм інтелектуальної корекції руху коронарних артерій.

Функція реконструкції зображень у режимі реального часу дозволить зосередити увагу виключно на встановленні діагнозу пацієнта. Крім того, завдяки інноваційним технологіям та властивостям обладнання, використовувати КТ можна буде для діагностики пацієнтів з металевими імплантатами.

Проведення досліджень пацієнтам стаціонару та амбулаторним хворим здійснюватиметься на безоплатній основі, виключно за призначенням лікаря з відшкодуванням витрат закладу Національною службою здоров’я України за Програмою медичних гарантій.

Наразі комп’ютерний томограф змонтовано у приміщенні приймального відділення лікарні та вже найближчим часом буде проведено роботу з його тестування та введення в експлуатацію, приймати пацієнтів на апараті лікарня зможе після отримання ліцензії на його експлуатацію. 

Як повідомляло Інше ТВ, Берлінський стоматолог подарував обладнання і меблі для стоматологічного кабінету в Миколаєві (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube