На Миколаївщині чоловік незаконно нарубав дров на понад 110 тис грн – йому оголосили про підозру


14:3307.08.2023

За процесуального керівництва Снігурівського відділу Баштанської окружної прокуратури повідомлено про підозру мешканцю Горохівської ОТГ Баштанського району за фактом незаконної порубки лісу (ч. 4 ст. 246 КК України).

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

За даними слідства, підозрюваний, не маючи відповідних дозвільних документів, здійснив незаконну порубку дерев породи «ясен» у захисному лісовому насадженні поблизу міста Снігурівка.

Внаслідок протиправних дій чоловіка навколишньому природному середовищу спричинені матеріальні збитки у розмірі понад 110 тис грн, що більше ніж у 60 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів та є тяжкими наслідками.

Одночасно в прокуратурі нагадують, що в 2022 році державою запроваджено електронний сервіс «ДроваЄ» за допомогою якого громадяни можуть придбати потрібну кількість деревини в спеціалізованих постачальників свого регіону, за цінами, які у десятки разів менші за шкоду, яка нараховується у випадку незаконної порубки. Сервіс працює за посиланням https://drovae.gov.ua/.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині старосту однієї з громад підозрюють у причетності до незаконної вирубки дерев© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube