У Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького в Миколаєві запрацювала літня читальна зала (ФОТО)


17:5405.08.2023

Центральна бібліотека ім.М.Л.Кропивницького за креативної допомоги співробітників Дитячої художньої школи відкрили літню читальну залу.

Відтепер всі бажаючі мають нагоду зустрічатися на свіжому повітрі.

Про це повідомили в управлінні з питань культури і охорони культурної спадщини Миколаївської міськради, передає Інше ТВ.

«Ми запросили Євгенію Кручиніну й Олену Маркітан. Порадилися з ними, яким би вони бачили цей простір. Хоча першою була ідея оформити на прилеглій до бібліотеки стіні розпис, колеги запропонували інше рішення. Воно нам припало до душі», – говорить директорка Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Інга Хоржевська.

Так на прилеглій до бібліотеки стіні будинку й балконі з`явились дві чудові фотозони з янголами. Стилізовані вуличні меблі власноруч виготовляли працівники Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького. Дві бесідки–альтанки переїхали з бібліотеки-філії №17, яка постраждала внаслідок російської збройної агресії й сьогодні не функціонує. Вони доволі органічно вписались у ландшафт внутрішнього дворика.

«Сюди ми додали нашого гарного настрою, багато квітів. І тепер маємо літню читальну залу. Це неймовірний подарунок для нас і наших читачів. Безмежна вдячність колективу дитячої художньої школи та особисто Євгенії Кручиніній та Олені Маркітан. Переконана, що літня читальна зала матиме попит у городян, відвідувачів нашої бібліотеки», – зазначає Інга Хоржевська.

Та на цьому бібліотекарі на чолі з Інгою Хоржевською не зупиняються. До наступного року тут з`являться нові квіткові клумби, ймовірно добавляться парасольки. Звичайно ж у розробці й змістовне дозвілля: літературні квартирники, спільні проєкти бібліотечного театру з миколаївськими музикантами.

3 серпня нову бібліотечну локацію вперше відвідали учасниці майстер-класу з батику.

«Він має багато технік. Ми обрали найпростіший – вузликовий батик. Сьогодні створювали модні штучки – хустки, які будемо пов`язувати на голову, капелюшки, сумочки. Спробували цю техніку використати для декоративного оздоблення сорочок, штанів й футболок», – наголошує керівниця Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» Валентина Кривцова.

Своєю майстерністю з жінками ділилася майстриня Ганна Петрик.

Усім учасницям майстер-клас дуже сподобався, говорить Валентина Кривцова. Особливі емоції жінки отримали від перебування на літній читальній залі Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, резюмувала керівниця Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса».

Усіх бажаючих приємно провести час на свіжому повітрі запрошують завітати до бібліотеки за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.

Як повідомляло Інше ТВ, 27 липня в «Арт-галереї на Потьомкінській» Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького відкрилась персональна виставка фоторобіт Олександра Уса.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube