На Миколаївщині в 5 разів впало виробництво. Але Кім закликає мешканців області повертатися і працювати на перемогу


14:5204.08.2023

Ситуація в бізнесі у Миколаївській області дуже погана. Але, не дивлячись на це, мешканці області продовжують повертатись додому.

Про це в інтерв’ю “Online.ua” заявив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає Інше ТВ.

«З бізнесом ситуація погана. В 5 разів впало виробництво. Сільське господарство (впало) на 18%. Але порти стоять, а це 30-40% економіки регіону. Тому з бізнесом погано», – сказав Віталій Кім.

На думку очільника ОВА, багато миколаївців повертаються додому не тому, що це вигідно.

«Щодо повернення (людей)… На мою думку, майже всі хоч раз повернуться, щоб подивитись своїми очами. І потрібно показати, запропонувати щось, чому тут залишатись. Дуже багато людей це роблять не через те, що це вигідно, а через те, що вони – миколаївці, вони повертаються і працюють на перемогу, навіть «в нуль». Дуже багато таких бізнесів, які повертаються і працюють тут, тому що потрібно це робити. Це дуже важлива річ. Точу що, коли ти працюєш на перемогу, ти занурюєшся і починаєш це розуміти, більше і більше робити, і коло спілкування теж долучаєш до цього. Коли сидиш на пляжу з пивом, то кожного наступного дня тобі проблеми війни все далі й далі від тебе. Тобто ти починаєш забувати і таке інше. Це, звісно, на совісті кожного окремого, але у нас багато хто повернувся. Тому можу сказати миколаївцям – дякую. Але всіх запрошую назад працювати», – сказав Віталій Кім.

Як повідомляло Інше ТВ, Понад 10 млрд. грн. надійшло до бюджету від платників податків Миколаївщини© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube