Для Снігурівської мобільної бригади соціально-психологічної підтримки постраждалих від насильства на Миколаївщині придбано автомобіль


22:2202.08.2023

У рамках відновлення звільненої території у м. Снігурівці проводиться робота щодо запуску мобільної бригади соціально-психологічної підтримки постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Створення мобільної бригади відбулося за рахунок коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті, у 2021 році.

Через окупацію Снігурівської громади мобільна бригада не працювала.

Наразі Снігурівською громадою придбано автомобіль для мобільної бригади, а за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення проводиться навчання майбутніх членів мобільної бригади.

Попри війну, постраждалі від фізичного, психологічного чи іншого насильства можуть звертатися по допомогу до мобільної бригади соціально-психологічної підтримки постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Саме в деокупованій громаді, запуск мобільної бригади є дуже важливим, оскільки постійний стрес може спричинити неспровоковану агресію до членів родини або оточуючих.

Скористатися послугами мобільної бригади зможуть особи, які постраждали від домашнього насильства та/або гендерної зумовленого насильства, зателефонувавши за телефоном 0935225957.

Довідково

Мобільна бригада – спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Основними завданнями мобільної бригади є:

– надання психологічної допомоги постраждалим особам;

– реагування та надання не пізніше ніж протягом однієї доби соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, які потребують термінової допомоги, зокрема шляхом кризового та екстреного втручання;

– інформування постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових тощо), які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства, та щодо надавачів таких послуг, зокрема інших загальних або спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб;

– роз’яснення постраждалим особам їхніх прав, визначених законом, можливостей отримання допомоги від суб’єктів та доцільності її отримання;

– провадження інформаційно-просвітницької діяльності (у тому числі розповсюдження серед населення відповідних інформаційних матеріалів) щодо форм, проявів та наслідків насильства, формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, а також щодо заходів у сфері запобігання та протидії насильству.

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві поновив роботу Барнахус – центр для дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube