У Миколаєві по підробленому рішенню міськради заволоділи 10 сотками лісу. Поки триває розслідування, прокуратура через суд намагається повернути землю


12:1901.08.2023

Окружна прокуратура міста Миколаєва звернулась до Центрального районного суду м. Миколаєва з позовом в інтересах держави в особі Миколаївської облдержадміністрації до фізичної особи про усунення перешкод у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою лісогосподарського призначення площею 10 соток вартістю 670 тис грн шляхом скасування державної реєстрації права власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути її у власність держави.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Прокурором встановлено, що реєстрація права приватної власності на земельну ділянку відбулась на підставі підробленого рішення Миколаївської міської ради. Також спірна ділянка належить до земель державного лісового фонду, які взагалі не можуть передаватись у приватну власність.

Внаслідок підроблення рішення міської ради та реєстрації на його підставі права приватної власності на землю з державної власності вибула ділянка урочища «Варварівське» Андріївського лісництва.

Наразі судом відкрито провадження у справі, її розгляд триває.

Крім того, за фактом використання підробленого рішення Миколаївської міської ради при оформленні права власності на земельну ділянку розпочато кримінальне провадження (ч.4 ст.358 КК України), досудове розслідування у якому триває.

Як повідомляло Інше ТВ, В суді Миколаєва – чергова справа по землі на «Маяку»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube