У Миколаєві відкрили перший на півдні Центр ветеранського розвитку (ФОТО)


18:0927.07.2023

У четвер, 27 липня, на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулося урочисте відкриття Центру ветеранського розвитку.

Це пілотний проєкт Міністерства у справах ветеранів України та Міністерства освіти та науки України, що має на меті допомогти професійній та соціальній адаптації учасників бойових дій та членам їх родин.

Про це повідомили в Миколаївській міській раді, передає Інше ТВ.

У відкритті Центру взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич,  заступниця Міністра у справах ветеранів України Тетяна Калита, заступник голови Миколаївської обласної військової адміністрації Олександр Трайтлі.

Заклад став першим на півдні України. Раніше такі центри почали роботу у Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській областях. Одним з проєктів, який тут будуть реалізувати, є навчання помічників ветеранів. Після проходження спеціального курсу вони набудуть базових навичок та зможуть надавати повний пакет інформації щодо послуг, яких потребуватимуть ветерани. Заняття планують розпочати вже з 1 вересня 2023 року.

Олександр Трайтлі повідомив, що для реалізації експериментального проєкту по всій області на базі міст і районних центрів буде створено чотири саб-офіси помічників ветеранів – у Первомайську, Баштанці, Вознесенську та Миколаєві, які будуть займатися координацією роботи помічників ветеранів. 

Під час заходу чотирьом жителям міста були вручені сертифікати на отримання грошової компенсації для придбання житла.

Також Міністерство у справах ветеранів України подяками відзначило окремих захисників та волонтерів: Нелю Яровенко, Сергія Сербіна, Віктора Мойсеєва, Леоніда Клименка та Антона Ігнатенка.

Як повідомляло Інше ТВ, В Україні планують створити 6 нових реабілітаційних центрів для військових© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube