Майже 700 постраждалих від підтоплення внаслідок підриву Каховської ГЕС мешканців Миколаївщини отримали по 5 тис.грн. від держави


17:2420.07.2023

Станом на 19 липня таку матеріальну допомогу у розмірі 5 тис. гривень від держави отримали постраждалі мешканці Херсонської та Миколаївської областей на загальну суму 17,875 млн гривень.

Таким чином, держдопомогу вже виплачено 2882 жителям Херсонщини та 693 – Миколаївщини.

Про це повідомляє Урядовий портал, передає Інше ТВ.

Згідно із заявами постраждалих виплати здійснюються на їхні банківські рахунки або готівкою через Укрпошту.

Нагадаємо, що заяви на таку грошову допомогу від держави приймаються до 31 серпня 2023 року включно. Її можуть отримати люди, зареєстровані на момент підриву ГЕС у населених пунктах Миколаївщини та Херсонщини, що зазнали підтоплення. Включно з тими, хто з 6 червня виїхав із підтоплених районів тимчасово окупованої території Лівобережжя на підконтрольну Україні територію.

Вони мають право на отримання зазначених виплат незалежно від того, чи виплачується їм держдопомога на проживання як внутрішньо переміщеним особам.

Якщо у вас виникли питання щодо таких виплат, можете звертатися на гарячу лінію Мінреінтеграції за номером 15-48 або на лінію Уповноваженого з питань ВПО: (066) 813-62-39.

Як повідомляло Інше ТВ, з кінця червня постраждалі від підтоплення мешканці Миколаївщини почали отримувати грошову допомогу від Міжнародної організації з міграції ООН.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube