Головнокомандувач ЗСУ присвятив своє чергове відео миколаївським десантникам (ВІДЕО)


13:1020.07.2023

В акаунтах Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного публікуються невеличкі відео, присвячені різним військовим з’єднанням, які зараз нас захищають.

Чергова розповідь – про миколаївських десантників.

«Підрозділи 79 окремої десантно-штурмової бригади з осені 2022 року утримують один із найскладніших рубежів – Марʼїнку та її околиці.

“Протидіємо ворогу завжди. Завжди мужньо стоїмо. Наші хлопці загартовані в боях, пройшли вже багато і «задню» не дають”, – зазначає військовослужбовець 79-ї ОДШБр Тарас, описуючи щоденні реалії служби своїх побратимів. Ворог не лише намагається штурмувати позиції наших захисників із застосуванням піхоти та бронетехніки, але також активно використовує артилерію та БПЛА.

Командири та побратими-штурмовики з бойовим досвідом постійно передають свої знання та вміння тим, хто приєднується до лав ДШВ.

“Тут усі звичайні хлопці. Хтось кухар, хтось маляр, хтось машини крутив до цього. Можна навчитися всьому. Головне – бажання. Всіх мотивує одне – якнайшвидша Перемога”, – зазначає Сергій, командир одного з підрозділів 79-ї ОДШБр.

Разом – до Перемоги! ДШВ – Завжди перші!», – йдеться в дописі до відео.

Як повідомляло Інше ТВ, Президент України подякував військовим, які відзначились минулого тижня на полі бою, – серед них миколаївські морпіхи і десантники (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube