У Миколаєві ремонтують худдрамтеатр, пошкоджений внаслідок російського ракетного удару (ФОТО)


20:2718.07.2023

Миколаївський академічний художній драматичний театр відновлюють після влучання на територію закладу російської ракети 22 вересня минулого року.

Через ворожий удар пошкоджень зазнала будівля театру – вибито вікна та двері, порушено фасади, покрівлю та елементи благоустрою.

На підставі звернення колективу театру та з метою захисту конструкцій об’єкта культурної спадщини від подальшого руйнування було прийнято рішення про виділення коштів в розмірі 7801,651 тис. грн на першочергові аварійно-ремонтні роботи.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Проєкт отримав позитивний висновок експертизи 23 червня цього року. За результатами проведених публічних електронних закупівель з переможцем було укладено договір від 10 липня на виконання ремонтних робіт з відновлення фасадів, покрівлі, вікон, дверей, частини внутрішніх приміщень. Наразі відновлювальні роботи тривають.

Як нагадали в пресслужбі ОВА, у 2020 році програмою «Велика реставрація» було передбачено реставрацію будівлі Миколаївського художнього драматичного театру. Планувалося відремонтувати кроквяну частину покрівлі театру, замінити покриття покрівлі, утеплити фасади із заміною вікон, дверей тощо. Відсоток будівельної готовності на кінець 2022 року склав понад 50%.

А таким був Миколаївський худдрам після ворожої ракетної атаки:

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві в жовтні буде “Homo Ludens”: Миколаївський худдрам вже приймає заявки від театральних колективів© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube