Приблизно тисяча дітей із соціально вразливих категорій Миколаївщини безкоштовно отримають від фондів планшети для навчання


16:5818.07.2023

У межах проекту, який розпочинає в Україні німецька ініціатива #WeAreAllUkrainians у партнерстві з представництвом міжнародної організації Plan International Ukraine, благодійний фонд BGV, який є партнером німецької ініціативи, передасть 5 000 планшетів дітям ВПО.

Отримати допомогу зможуть діти молодшого шкільного віку (від 6 до 11 років), в тому числі, діти з особливими освітніми потребами і з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та щодо яких здійснюється соціальний супровід.

Про це повідомили в Благодійному фонді BGV, передає Інше ТВ.

Проєкт впроваджується на територіях Київської, Житомирської, Чернігівської, Харківської та Миколаївської областей. Зокрема, у Миколаївській області планшети отримає орієнтовно одна тисяча дітей (більш точна цифра стане відомою після комунікації Офісу омбудсмена із сім’ями),
зауважили на запитанні Інше ТВ в BGV.

 «Досягти разом чогось для дітей, які не мають можливості брати участь у шкільному житті. Чудово, що Plan International та #WeAreAllUkrainians придумали спосіб допомагати разом. Дякую всім партнерам, які долучаються та дбають про те, щоб діти могли продовжувати вчитися для свого майбутнього», – каже Володимир Кличко, який є співзасновником німецької організації допомоги #WeAreAllUkrainians.

Організаційно діяльність фонду BGV в межах проєкту підтримав Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Зусиллями команди регіональних представників Офісу омбудсмана буде вестись комунікація з родинами та дітьми, які відповідають критеріям проєкту та на сьогодні потребують такої допомоги. Працівники обласних представництв Офісу Омбудсмана допоможуть родинам зареєструватися для заповнення заявки на участь у проєкті.

Логістичним партнером проєкту виступає Нова пошта, яка за свій рахунок доставить планшети  у найближче відділення в п’яти областях України.

Усі планшети будуть оснащені SIM-картами з передплаченим на 1 рік 4G-інтернетом.  Телекомунікаційним партнером проєкту виступила компанія Vodafone Україна.

Як повідомляло Інше ТВ, Освітні центри Миколаївщини отримають 140 ноутбуків від Японського агентства міжнародного співробітництва JICA© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube